LCT RPKS74MN sähköase, teräksinen
Saatavilla. Toimitusaika 7 - 14 arkipäivää
KPL
LCT RPKS74MN on erittäin laadukas ja hienosti viimeistelty teräsrunkoinen sähköase airsoft-käyttöön. Ase mallintaa taittoperällä varustettua 5,45x39mm patruunaa ampuvaa RPK-74 pikakivääriä.
Paketissa: ase, lipas (600 kuulaa)
HUOM! Paketissa EI tule mukana akkua ja laturia.
Runko ja muut ulkoiset osat:
- Teräsrunko
- Teräksinen laatikon kansi
- Polymeerinen taittoperä
- Polymeerinen etukahva
- Teräksinen ulkopiippu
- Teräksiset bipodit
- 14 mm CCW-kierteet piipun päässä
Rataslaatikko / koneisto ja muut sisukset:
- Vahvistettu Ver3 rataslaatikko
- Teräsrattaat
- 9mm teräksiset kuulalaakerit
- Laakeroitu jousenohjain
- 8 metallihampaalla varustettu mäntä
- Tiivistetty suutin
- Laakeroitu männänpää
- Tiivistetty sylinterinpää
- 610mm sisäpiippu
- Säädettävä hoppiyksikkö
- High-Torque moottori
Muut ominaisuudet ja tuotetiedot:
- Akkumalli/liitin: mini-liitin, aseeseen sopii mm. tikkumallinen NiMH/LiPo-akku
- Paino: 4300 g
- Pituus: 1060 mm
- Lähtönopeus/-teho:
- 128 m/s / 1.64 J @ 0.20g kuulalla
SINUA VOISI KIINNOSTAA MYÖS NÄMÄ TUOTTEET
product image
Tehonalennuspaketti - sähköaseet
Saatavilla. Toimitusaika 1 - 3 arkipäivää
YHTEENSOPIVAT TUOTTEET
product image
Electro River 7.4V 1200 mAh 25/50C LiPo - Stick - Mini Tamiya
Tulossa. Toimitusaika Ei tiedossa
Arvostelut
Arvostelujen yhteenveto
(0/5)
Yhteensä 0 arvostelua
0%
0%
0%
0%
0%